چهارشنبه , بهمن ۴ ۱۳۹۶
خانه / اعضای انجمن / سخنی از زبان رییس هیئت مدیره انجمن

سخنی از زبان رییس هیئت مدیره انجمن

به نام دادار نور آفرین

در جهان کنونی وعصرحاضر بشر همواره به دنبال یافتن فن اوریهای جدید و دانش نوین در جهت بهبودکیفیت زندگی خود بوده و کستره این تلاش در تمامی علوم خصوصا علوم پزشکی دیده میشود.

پزشکی لیزری و کاربردهای باقوه و بالفعل آن در طب نقش مهمی را در عرصه فوق جهت نیل به خواستگاه  سلامت بشری بازی کرده و توانایی هایی دارد که با کشف انها قابلیت ان را د ارد که بتواند  بسیار موثرتر و کم عارضه تر ظاهر شود.

لیزر جوابی بود برای سئوالهائیکه هنوز به اذهان بشری خطور نکرده بود ولیکن با فزونی د انش بشر در این حیطه  اهسته اهسته این سئوالها  برای این توانمندی بزرگ مطرح و کاربردهای پزشکی نابی  در بحث تشخیص و درمان برای آن  رفته رفته دست یافتنی میگردد.

رشد و تعالی یک اندیشه نو در پشت دربهای بسته قطعا اتفاق نخواهد افتاد وبه طور حتم یکی از ارکان این بالندگی تعامل و همکاری بین  اندیشه های  نو با یکدیگر است.انجمن های علمی  مکان مناسبی جهت گرد هم امدن فعالان یک عرصه علمی بوده  تا در کنار  تبادل تجارب علمی شخصی  با  اخرین دستاوردهای علمی این عرصه  که توسط همکاران  و پژوهشگران دیگر ارائه میگردد ؛اشنا بشوند.

انجمن پزشکی لیزری ایران بر خود واجب میداند به گرمی دست دوستان تلاشگر خود  در این وادی نوین  را فشرده واز قاطبه اندیشمندان و علاقه مندان این عرصه دعوت نماید تا در جهت پیشبرد برنامه های راهبردی انجمن حضوری  گرم و پرشور داشته باشند .

رجا واثق دارم این همدلی و همراهی ها نه تنها سبب هم افزایی اثر گذار و ارزشمند  در برگزاری برنامه های علمی در عرصه پزشکی لیزری  خواهد داشت  بلکه سرآغازی نیک برای پایه ریزی حرکتهای همسوتر صنفی دیگر فعالان این تکنولوزی نوین در کشور نیز خواهد بود.

امید است این گونه همکاریهای  صمیمانه  که هدفی جز خدمت به انسانهای درد مند ندارد ؛بتواند باعث رشد و اعتلای دانش پزشکی کشور هم در فیلد سلامت و هم تشخیص و درمان بگردد.پیشاپیش از تمامی همکاران  زحمت کشی که ما را در این راه  یاری می نمایند نهایت سپاس را دارم.

 

 

خالق هستی نگاهبانتان

دکتر رضا فکرآزاد

رئیس انجمن پزشکی لیزری ایران

حتما ببینید

دکتر غلامرضا مجلسي

  بازرس انجمن CV دکتر غلامرضا مجلسی md_majlesi@yahoo.com فارغ التحصیل پزشکی عمومی در سال ۱۳۷۲ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *